Contact

Namen en adressen

Voor post: benader onze secretaris Nina Vlemmings: secretaris@groenlinksleiden.nl

Locatie vergaderingen: Stadhuis, Stadhuisplein 1, 2311 EJ Leiden

Online
Website: https://leiden.groenlinks.nl
Facebook: www.facebook.com/GroenLinksLeiden
Twitter: www.twitter.com/@GL_Leiden
LinkedIn: www.linkedin.com/groups/GroenLinks-Leiden-3773180
Instagram: https://www.instagram.com/groenlinks.leiden/

Donaties voor GroenLinks Leiden
​Wil je GroenLinks Leiden financieel steunen? Graag! Maak je donatie over op rekeningnummer NL38TRIO0198096828. Dank je wel!
 

Fractie GroenLinks Leiden

Ashley North (fractievoorzitter)
E: ashley.north@groenlinksleiden.nl
M: 06 – 5557 3703

Walter van Peijpe (raadslid)
E: walter.van.peijpe@groenlinksleiden.nl
M: 06 – 3101 1781

Emma van Bree (raadslid)
E: emma.van.bree@groenlinksleiden.nl

Jos Olsthoorn (raadslid)
E: jos.olsthoorn@groenlinksleiden.nl
M: 06 – 51373199

Gebke van Gaal (raadslid)
E: gebke.van.gaal@groenlinksleiden.nl

Alex Friso (raadslid)
E: alex.friso@groenlinksleiden.nl

Marleen Schreuder (raadslid)
E: marleen.schreuder@groenlinksleiden.nl

Rembrandt Rowaan (raadslid)
E: rembrandt.rowaan@groenlinksleiden.nl

Diederick van de Walle (fractie-assistent)
E: Diederick.van.de.Walle@groenlinksleiden.nl

Heeft u vragen? Wilt u een fractievergadering bijwonen? Is het belangrijk dat de fractie bij u op werkbezoek komt? Neem dan contact op met Diederick van de Walle.

Bestuur GroenLinks Leiden

E: bestuur@groenlinksleiden.nl

Gemma Lago (voorzitter)
E: voorzitter@groenlinksleiden.nl

Nina Vlemmings (secretaris)
E: secretaris@groenlinksleiden.nl

Jos van Iersel (penningmeester)
E: penningmeester@groenlinksleiden.nl

Lauri van Oosterom (bestuurslid Communicatie)
E: communicatie@groenlinksleiden.nl

Gerard Krol (bestuurslid)
​E: gerard.krol@groenlinksleiden.nl

Nadia van Huisstede (bestuurslid)
E: nadia.van.huisstede@groenlinksleiden.nl

Kübra Erkoca (bestuurslid)
E: kübra.erkoca@groenlinksleiden.nl

Website-contact
E: webmaster@groenlinksleiden.nl

GroenLinks Zuid-Holland

Anneloes van Hunnik (fractievoorzitter GroenLinks Zuid-Holland)
E: a.van.hunnik@statenzh.nl
W: zuidholland.groenlinks.nl