Contact

Namen en adressen

 

 

Voor post: benader onze secretaris Douwe de Roest: secretaris@groenlinksleiden.nl
Locatie vergaderingen: Stadhuis, Stadhuisplein 1, 2311 EJ Leiden

Online
Website: https://leiden.groenlinks.nl
Facebook: www.facebook.com/GroenLinksLeiden
Twitter: www.twitter.com/@GL_Leiden
LinkedIn: www.linkedin.com/groups/GroenLinks-Leiden-3773180

Donaties voor GroenLinks Leiden
​Wil je GroenLinks Leiden financieel steunen? Graag! Maak je donatie over op rekeningnummer NL38TRIO0198096828. Dank je wel!
 

Fractie GroenLinks Leiden

Walter van Peijpe (fractievoorzitter)
Ruime Consciëntiestraat 18
2311 PZ Leiden
E: walter.van.peijpe@groenlinksleiden.nl
M: 06 – 3101 1781

Yvonne van Delft (raadslid)
Constantijn Huygenslaan 15
2332 TS Leiden
E: yvonne.van.delft@groenlinksleiden.nl

Ashley North (raadslid)
E: ashley.north@groenlinksleiden.nl
M: 06 – 5557 3703

Jos Olsthoorn (raadslid)
E: jos.olsthoorn@groenlinksleiden.nl
M: 06 – 2365 5545

Stéphanie Bakker (duo-raadslid)
Hertzstraat 39
2316 DH Leiden
E: stephanie.bakker@groenlinksleiden.nl
M: 06 – 3168 1127

Alex Friso (duo-raadslid)
E: alex.friso@groenlinksleiden.nl

Diederick van de Walle (fractie-assistent)
E: Diederick.van.de.Walle@groenlinksleiden.nl
Heeft u vragen? Wilt u een fractievergadering bijwonen? Is het belangrijk dat de fractie bij u op werkbezoek komt? Neem dan contact op met Diederick van de Walle.

Bestuur GroenLinks Leiden

E: bestuur@groenlinksleiden.nl

Gemma Lago (voorzitter)
E: voorzitter@groenlinksleiden.nl

Douwe de Roest (secretaris)
E: secretaris@groenlinksleiden.nl

Jos van Iersel (penningmeester)
E: penningmeester@groenlinksleiden.nl

Esther van der Velden (bestuurslid)
E: communicatie@groenlinksleiden.nl

Gerard Krol (bestuurslid)
gerard.krol@groenlinksleiden.nl

Website-contact
E: webmaster@groenlinksleiden.nl

GroenLinks Zuid-Holland

Huri Sahin (fractievoorzitter GroenLinks Zuid-Holland)
E: hurisahin@glzh.nl
W: www.groenlinkszuidholland.nl