Voor post: benader onze secretaris Nina Vlemmings: secretaris@groenlinksleiden.nl

Locatie vergaderingen: Stadskantoor LEVEL, Bargelaan 190, 2333 CW Leiden. 

Online
Website: https://leiden.groenlinks.nl
Facebook: www.facebook.com/GroenLinksLeiden
Twitter: www.twitter.com/@GL_Leiden
LinkedIn: www.linkedin.com/groups/GroenLinks-Leiden-3773180
Instagram: https://www.instagram.com/groenlinks_leiden/

Donaties voor GroenLinks Leiden
​Wil je GroenLinks Leiden financieel steunen? Graag! Maak je donatie over op rekeningnummer NL38TRIO0198096828. Dank je wel!

Fractie GroenLinks Leiden

Gebke van Gaal (Fractievoorzitter)
E: gebke.van.gaal@groenlinksleiden.nl

Walter van Peijpe (raadslid)
E: walter.van.peijpe@groenlinksleiden.nl

Emma van Bree (raadslid)
E: emma.van.bree@groenlinksleiden.nl

Alex Friso (raadslid)
E: alex.friso@groenlinksleiden.nl

Marleen Schreuder (raadslid)
E: marleen.schreuder@groenlinksleiden.nl

Rembrandt Rowaan (raadslid)
E: rembrandt.rowaan@groenlinksleiden.nl

Ivo van Spronsen (raadslid)
E:  ivo.van.spronsen@groenlinksleiden.nl

Hester van Kruijssen (raadslid)
E: hestervankruijssen@gmail.com

Marcel Terlouw (duo-raadslid)
E: marcel.terlouw@groenlinks.nl

Diederick van de Walle (fractie-assistent)
E: Diederick.van.de.Walle@groenlinksleiden.nl

Heeft u vragen? Wilt u een (digitale) fractievergadering bijwonen? Is het belangrijk dat de fractie bij u op werkbezoek komt? Neem dan contact op met Diederick van de Walle.
 

Bestuur GroenLinks Leiden

E: bestuur@groenlinksleiden.nl

Nils Mollema (voorzitter)
E: voorzitter@groenlinksleiden.nl

Nina Vlemmings (secretaris)
E: secretaris@groenlinksleiden.nl

Naor Scheinowitz (penningmeester)
E: penningmeester@groenlinksleiden.nl

Lauri van Oosterom (bestuurslid Communicatie)
E: communicatie@groenlinksleiden.nl

Gerard Krol (bestuurslid)
​E: gerard.krol@groenlinksleiden.nl

Judith van Vliet (bestuurslid)
E: judith.van.vliet@groenlinksleiden.nl

Bart van Welzenis (bestuurslid)
E. bart.van.welzenis@groenlinksleiden.nl

Website-contact
E: webmaster@groenlinksleiden.nl