Voor post: benader onze secretaris Popko Kuiper: secretaris@groenlinksleiden.nl 

Locatie vergaderingen: Stadskantoor LEVEL, Bargelaan 190, 2333 CW Leiden. 

Online
Website: https://leiden.groenlinks.nl
Facebook: www.facebook.com/GroenLinksLeiden
Twitter: www.twitter.com/@GL_Leiden
LinkedIn: www.linkedin.com/groups/GroenLinks-Leiden-3773180
Instagram: https://www.instagram.com/groenlinks_leiden/

Donaties voor GroenLinks Leiden
​Wil je GroenLinks Leiden financieel steunen? Graag! Maak je donatie over op rekeningnummer NL38TRIO0198096828. Dank je wel!

Fractie GroenLinks Leiden

Rembrandt Rowaan (Fractievoorzitter)
E: rembrandt.rowaan@groenlinksleiden.nl

Prescillia van Noort (raadslid)
E: prescillia.van.noort@groenlinksleiden.nl

Emma van Bree (raadslid)
E: emma.van.bree@groenlinksleiden.nl

Iris Du Pon (raadslid)
E: iris.du.pon@groenlinksleiden.nl

Rosie van Peijpe (raadslid)
E: rosie.van.peijpe@groenlinksleiden.nl

Tineke Hoogeboom (raadslid)
E: tineke.hoogeboom@groenlinksleiden.nl

Ahmet Kargin (raadslid)
E: ahmet.kargin@groenlinksleiden.nl

Ivo van Spronsen (raadslid)
E: ivo.vanspronsen@groenlinksleiden.nl

Alex Friso (duo-raadslid)
E: alex.friso@groenlinksleiden.nl

Joost Schrieks (duo-raadslid)
E: joost.schrieks@groenlinksleiden.nl

Diederick van de Walle (fractie-assistent)
E: Diederick.van.de.Walle@groenlinksleiden.nl

Heeft u vragen? Wilt u een (digitale) fractievergadering bijwonen? Is het belangrijk dat de fractie bij u op werkbezoek komt? Neem dan contact op met Diederick van de Walle.
 

Bestuur GroenLinks Leiden

E: bestuur@groenlinksleiden.nl

Judith van Vliet (voorzitter)
E: voorzitter@groenlinksleiden.nl

Popko Kuiper (secretaris)
E: secretaris@groenlinksleiden.nl

Naor Scheinowitz (penningmeester)
E: penningmeester@groenlinksleiden.nl

Imran Hyder (bestuurslid)
E. imran.hyder@groenlinksleiden.nl

Tijmen Lamers (bestuurslid)
E. tijmen.lamers@groenlinksleiden.nl

Bart van Welzenis (bestuurslid)
E. bart.van.welzenis@groenlinksleiden.nl

Website-contact
E: webmaster@groenlinksleiden.nl